Ekspresowe zabiegi kosmetyczne przed wielkim wyjściem

2015-12-16 15:55

Ekspresowe zabiegi kosmetyczne są szczególnie pomocne przed wyjściem na ważną imprezę. Teraz nie musisz spędzać całych tygodni na pielęgnacji skóry twarzy, wystarczy zaledwie jeden zabieg, aby skóra była odpowiednio odżywiona i napięta, a co za tym idzie, doskonale przygotowana na wielkie wyjście. Jeden z trzech zabiegów kosmetycznych w szybkim tempie zregeneruje skórę twarzy i nawilży ją.

Ekspresowe zabiegi kosmetyczne przed wielkim wyjściem
Autor: Thinkstockphotos.com Zabiegi Zaffiro, Ferulac C Peel i zabieg ogień i lód to szybkie zabiegi kosmetyczne, które w natychmiastowy sposób poprawiają elastyczność skóry, wygładzają zmarszczki i nadają cerze koloru.

Spis treści

  1. Zabieg ogień i lód
  2. Kosmetyczne zabiegi ekspresowe [VIDEO]
  3. Zabieg Zaffiro
  4. Zabieg Ferulac C Peel

Co zrobić, by przed wielkim wyjściem ekspresowo poprawić wygląd twarzy? Najlepiej zastosować jeden z zabiegów kosmetycznych, których efekt jest wyjątkowo szybki. Przed wielkim balem, imprezą lub ważną kolacją warto zafundować sobie jeden z trzech, sprawdzonych zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi ogień i lód, Zaffiro i Ferulac C Peel charakteryzuje wyjątkowa skuteczność i szybki efekt. Niemal od razu po wyjściu z gabinetu kosmetycznego, można zauważyć znaczną poprawę jakości skóry twarzy – rozświetlona i napięta skóra idealnie nadaje się pod wieczorowy makijaż i jest największą ozdobą kobiety.

Zabieg ogień i lód

Nazwa zabiegu ogień i lód pochodzi bezpośrednio od odczuć towarzyszących jego wykonywaniu – odczucia intensywnego gorąca i chłodzenia skóry twarzy. Zabieg opiera się na działaniu dwóch masek. Pierwszej, która ma na celu złuszczanie i stymulację skóry. Po nałożeniu pierwszej maski odczuwalne jest uczucie gorąca na skórze. Druga maska, chłodząca, ma za zadanie nawilżyć skórę twarzy. Maska ma wysoką zawartość kwasu hialuronowego, dzięki czemu wycisza i regeneruje skórę twarzy.

Przez kilka kolejnych dni po zabiegu, odczuwalny jest efekt napięcia i pobudzenia skóry. Osoby wrażliwe mogą dodatkowo zaobserwować powstałe na skórze zaczerwienienia.

W efekcie, po zabiegu ogień i lód, skóra jest wyraźnie wygładzona, świetlista i doskonale przygotowana pod wieczorowy makijaż. Zabieg ogień i lód nadaje się dla wszystkich kobiet, które w szybkim czasie chcą uzyskać efekt odżywienia skóry. Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu, jednak dla lepszego efektu, zalecane jest wykonanie zabiegu ogień i lód na kilka dni przed wielkim wyjściem.

Kosmetyczne zabiegi ekspresowe [VIDEO]

Kosmetyczne zabiegi ekspresowe

Zabieg Zaffiro

Termolifting Zaffiro opiera się na działaniu podczerwieni. Zabieg polega na emitowaniu w skórę podczerwieni, która powoduje podgrzanie włókien kolagenowych w skórze do temperatury 65-70 C. Ma to na celu obkurczanie włókien i pobudzenie komórek skóry właściwej (fibroblasty) do produkcji nowego kolagenu. Już jednej zabieg Zaffiro daje zauważalny efekt liftingu i napięcia skóry. Najczęściej rezultat zaledwie jednego termoliftingu Zaffiro jest już satysfakcjonujący. Zabieg Zaffiro przeznaczony jest dla osób, u których widoczne są już ślady starzenia się skóry. Lifting sprawdza się również w przypadku osób młodszych, chcących zatrzymać wpływ czasu na wygląd skóry twarzy.

Zabieg Ferulac C Peel

Zabieg Ferulac C Peel oparty jest na działaniu kwasu ferulowego i witaminy C w dużych stężeniach. Zabieg opiera się na technologii nanosonowej, co oznacza, że kwas ferulowy, zamknięty w liposomach, zostaje przetransportowany w głąb skóry, gdzie jest stopniowo uwalniany. Kwas ferulowy i witamina C uzupełniają się i wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Dodatkowo, witamina C rozświetla i rozjaśnia skórę. Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego wykonaniu i utrzymują się przez długi czas. Skóra twarzy jest odświeżona, rozświetlona i napięta. Zabieg Ferulac C Peel jest zabiegiem ochronnym, który można stosować w codziennej pielęgnacji.