Wiosenne zabiegi kosmetyczne: peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, mezolifting, kwas hialuronowy

2015-04-02 10:00

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę są wspaniałym sposobem na poprawienie nie tylko urody, lecz także samopoczucia. Każda z nas chce się czuć i wyglądać kwitnąco. Pragniesz odświeżyć swoją skórę po zimie? Sprawdź, jakie zabiegi kosmetyczne oferują gabinety medycyny estetycznej i wybierz coś dla siebie.

Wiosenne zabiegi kosmetyczne: peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, mezolifting, kwas hialuronowy
Autor: Thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - wyszczuplanie ciała
  2. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - antycellulitowy masaż
  3. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - peeling kawitacyjny
  4. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - mezoterapia bezigłowa
  5. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - mezolifting
  6. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - kwas hialuronowy i botoks
Zabiegi kosmetyczne na wiosnę
Autor: Photos.com Zabiegi kosmetyczne na wiosnę

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - wyszczuplanie ciała

Body shaping, elektrostymulacja czy lipoliza laserowa to tylko niektóre nazwy zabiegów wyszczuplających. Za pomocą lasera czy impulsów elektrycznych pozbędziemy się zbędnej tkanki tłuszczowej, którą nasz organizm magazynował przez całą zimę. Zabiegi wyszczuplające wspomogą nas także w walce z cellulitem. Dzięki nim bez bólu i wyrzeczeń będziesz mogła pochwalić się smukłą sylwetką na plaży.

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - antycellulitowy masaż

Nawet szczupłe kobiety zmagają się z pomarańczową skórą, dlatego także one mogą skorzystać z antycellulitowego masażu bańką chińską. Masaż, podczas którego wykorzystuje się podciśnienie wytwarzane przez chińską bańkę, powoduje intensywne przekrwienie skóry, przyśpiesza przemianę materii i redukcję cellulitu.

Zobacz: Jak wykonać masaż antycellulitowy bańką chińską w domu?

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - peeling kawitacyjny

Dzięki ultradźwiękom w szybki i bezbolesny sposób odświeżysz swoją skórę po zimie. Po oczyszczeniu twarzy z warstwy martwego naskórka i zalegającego w porach sebum, twoja skóra odzyska młodzieńczy wygląd. Peeling kawitacyjny jest przeznaczony nie tylko dla właścicielek cery suchej i normalnej, lecz także dla posiadaczek cery wrażliwej i alergicznej.

Zobacz: Najpopularniejsze zabiegi odmładzające

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny zabieg, który polega na wprowadzeniu w głąb skóry witaminowego koktajlu. W tym celu wykorzystuje się fale prądu elektrycznego, które zwiększają przepuszczalność błon komórkowych naszej skóry. Mezoterapię bezigłową można wykonać w celu:

  • regeneracji skóry twarzy,
  • redukcji cellulitu,
  • zatrzymania procesu wypadania włosów.

Preparaty, które są dostarczane w głąb skóry, usprawniają mikrokrążenie oraz zwiększają metabolizm komórkowy. Substancje te są dobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zobacz: Co wyleczysz dzięki zabiegom mezoterapii?

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - mezolifting

Jeśli zauważyłaś, że kontury twojej twarzy nie są już tak wyraźne, jak przed zimą, możesz wykonać mezolifting. Jest to zabieg, który polega na ostrzykiwaniu skóry twarzy preparatem zawierającym kwas hialuronowy. Po mezoliftingu twoja skóra będzie nie tylko intensywnie nawilżona, lecz także bardziej elastyczna.

Zobacz: Wolumetria twarzy - modelowanie bez skalpela

Zabiegi kosmetyczne na wiosnę - kwas hialuronowy i botoks

Te dwa najpopularniejsze wypełniacze można z powodzeniem stosować przez cały rok. Kwas hialuronowy zregeneruje odwodnioną po zimie skórę, a botoks pozwoli nam pozbyć się głębszych zmarszczek lub pierwszych oznak starzenia się skóry.

Zobacz: Botoks - pogromca zmarszczek