Marianna Schreiber zdradziła, co zmieniła w wyglądzie. Jej odpowiedź zaskakuje

2024-04-26 15:45

Od dłuższego czasu Marianna Schreiber znajduje się na medialnym świeczniku. Żona posła PiS mówi wprost, że jest transparentna i nikogo nie udaje. Wyjawiła ostatnio, czy korzysta z zabiegów poprawiających urodę.

Marianna Schreiber
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Marianna Schreiber zdradziła, co zmieniła w wyglądzie. Jej odpowiedź zaskakuje

Marianna Schreiber przeszła zmianę w wyglądzie

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno trzy lata temu po jej występie w popularnym programie „Top Model”. Od tej pory przypomina o sobie sukcesywnie w mediach - chciała wejść do świata polityki pod szyldem własnej partii „Mam Dość 2023”, stała się członkinią federacji Clout MMA, a także dobrowolnie wstąpiła do wojska i przeszła miesięczne szkolenie. W jej życiu prywatnym doszło do poważnych turbulencji, gdy jej mąż Łukasz Scheiber na początku marca ogłosił rozstanie. Wyjechała do Tajlandii, by poradzić sobie ze złamanym sercem.

Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio zorganizowała serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. Fani zalali ją pytaniami, o to, czy korzysta z medycyny estetycznej. 31-latka nie ukrywała w wywiadach, że przeszła sporą metamorfozę. Ma za sobą inwazyjne operacje jak zmiana kształtu nosa, zabiegi z wykorzystaniem botoksu oraz terapie osoczem bogatopłytkowym.

Zabiegi wyszczuplające - rodzaje

Internauci dopytują, czy powiększyła sobie biust

Teraz zawodniczka Clout MMA wyznała na swoim Instastories, że przez dwa lata nosiła aparat ortodontyczny, ale odpiera zarzuty, że poddała się powiększeniu piersi implantami. „Przecież już mnie trochę znacie i wiecie, że stety, niestety, jestem transparentna i jak coś robię, czy podejmuje się jakichś działań, czy robię jakieś zabiegi, to wam to pokazuję i o tym opowiadam. Nie mam podstaw ku temu, by cokolwiek ukrywać i mówię wam, jakie zabiegi stosowałam na twarz itp., faktem jest, że przeszłam dużą zmianę” - mówiła Marianna Schreiber.

Celebrytka podkreśliła, że operacja nosa bardzo zmieniła jej rysy twarzy. „Tak jak mówię, nie chcę w ogóle poruszać tego tematu, bo jest, tak tragiczny, a nie mam sztucznych piersi, naprawdę” - skwitowała.