Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - niechirurgiczny przeszszczep włosów

2015-07-28 10:00

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową jest doskonałą alternatywą dla peruk. Włosy umieszczone na delikatnej i przepuszczalnej siateczce nie odznaczają się wyglądem od włosów naturalnych. Metoda siateczkowa zapewnia dodatkowo niezwykły komfort codziennego funkcjonowania.

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - niechirurgiczny przezszczep włosów
Autor: Thinkstockphotos.com Zagęszczanie włosów metodą siateczkową jest bezpieczne - niechirurgiczne i bezinwazyjne

Spis treści

  1. Zobacz film i poznaj szczegóły zagęszczania włosów metodą siateczkową
  2. Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - dla kogo?
  3. Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - na czym polega?
  4. Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - ile kosztuje?
  5. Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - jak pielęgnować włosy?

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową jest w pełni bezpieczne i niemal niewidoczne. Naturalne włosy przytwierdzone do przepuszczalnej siateczki gwarantują pełen komfort w wykonywaniu codziennych czynności, uprawianiu sportów i regularnej higieny, pielęgnacji włosów.

Jest to najlepsza metoda zagęszczania włosów dla osób, u których pojawiła się łysina i włosy są widocznie przerzedzone. Ponieważ siateczkę (bazę) przyczepia się za pomocą klipsów do własnych włosów, trzeba posiadać minimalną ilość własnej czupryny. Włosy zagęszczone metodą siateczkową wyglądają bardzo naturalnie. W takim zestawie można spać, uprawiać sport (nawet korzystać z basenu) i myć włosy klasycznymi produktami do pielęgnacji. Siateczka i klipsy nie są widoczne nawet podczas stylizowania i czesania włosów w koński ogon.

Zobacz film i poznaj szczegóły zagęszczania włosów metodą siateczkową

Zagęszczanie włosów - metoda siateczkowa

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - dla kogo?

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową stosuje się w przypadkach, gdy włosy są mniej lub bardziej przerzedzone lub występuje łysinie (np. plackowate, androgenowe). Taką metodę zagęszczania włosów  można równie zastosować, gdy ma się ochotę na metamorfozę wyglądu. Panie i panowie, którzy cierpią z powodu źle układających się włosów lub naturalnie rzadkiej fryzury mają szanse na uatrakcyjnienie wyglądu. Także osoby, które z różnych przyczyn nie mają szansy na odzyskanie naturalnych włosów lub posiadają blizny mogą liczyć na naturalną fryzurę bez efektu peruki.

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - na czym polega?

Metoda siateczkowa polega na umieszczaniu włosów na na cienkiej mikro siateczce (tzw. bazie). Siateczka pozwala skórze oddychać i uniemożliwia włosom przesuwanie się. W zależności od tego, z jakim problemem się borykamy, siateczka zostanie odpowiednio przystosowana. Osoby, które mają problem z łupieżem i dużym łojotokiem będą potrzebowały siateczki bardziej przepuszczalnej. Przepuszczalność siateczki pozwala również bez skrępowania uprawiać sport.

Bazę z siateczki wraz z włosami osadza się głowie za pomocą mikro klipsów -  z reguły klipsów jest 8. System zapinany jest pod włosy naturalne, dlatego nie jest całkowicie niewyczuwalny. Można odczuwać ciągnięcie, gdy szarpnie się za włosy. Zagęszczanie włosów metodą siateczkową doskonale sprawdza się jako uzupełnienie w przypadkach łysienia. System składa się z przepuszczalnej, przezroczystej siateczki i naturalnych włosów, dzięki temu zyskuje się naturalny efekt. Z jednego zestawu włosów można korzystać przez kilka lat.

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - ile kosztuje?

Cena takiej metody zagęszczania włosów uzależniona jest przede wszystkim od długości i koloru włosów (niektóre kolory są bardziej powszechne, inne nie). Ceny wahają się od ok. 6000 złotych. Podstawowym materiałem jest włos naturalny i to jego gatunek, długość i kolor determinują cenę.

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową - jak pielęgnować włosy?

Włosy doczepiane należy pielęgnować w ten sam sposób, co swoje własne. Natomiast siateczką można czyścić regularnie specjalnymi preparatami. Zajmuje to jedynie kilka minut.