Niedawno skończyła 53 lata, a ma cerę jak 30-latka. Ewa Wachowicz ma 3 żelazne zasady

2024-02-26 12:58

Ewa Wachowicz ma 53 lata, ale jej cera i figura zupełnie przeczą metryce. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda bez makijażu. Nie wszyscy celebryci decydują się na tak odważny krok, co docenili internauci, zalewając prezenterkę masą pozytywnych komentarzy.

Jak wygląda Ewa Wachowicz bez makijażu? Gwiazda zdradza sekret pięknej cery
Autor: Fot. Screen, instagram.com/ewawachowicz

Młodsze pokolenie kojarzy Ewę Wachowicz głównie z programami telewizyjnymi o tematyce kulinarnej. Warto jednak przypomnieć, że zanim zasłynęła z wiedzy o gotowaniu, była sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka, a jeszcze wcześniej uzyskała tytuł Miss Polonia 1992 roku. Mimo upływu lat wciąż zachwyca nienaganną urodą. Jaki jest jej sekret?

Ewa Wachowicz wyszła za mąż

Wachowicz bez makijażu. Jak wygląda znana celebrytka?

Ewa Wachowicz to nie tylko prezenterka, ale także producentka telewizyjna. Jej przepisy kulinarne i różne chwile z codziennego życia można obserwować na Instagramie. Ostatnio uwagę internautów przykuł film, na którym gwiazda prezentuje backstage, czyli zaplecze gdzie trwają przygotowania do nagrania wiosennej ramówki Polsatu.

Na nagraniu Ewa pokazuje twarz w wersji sauté, czyli bez makijażu. Chwilę później prezentuje się w pełnym makijażu i pięknej fryzurze. Internauci nie szczędzili jej komplementów. Jak osiągnęła taki efekt?

W rozmowie z “Plotkiem” Ewa Wachowicz wyznała, że dba o nawilżenie organizmu od wewnątrz. W chłodniejsze dni są to napary imbirowe lub ziołowe, a latem wypija nawet do czterech litrów wody dziennie. Zyskuje na tym także skóra, która potrzebuje odpowiedniej dawki płynów, w przeciwnym razie szybciej wysycha, tworzą się zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia.

Pod jednym z postów w mediach społecznościowych Ewa wskazała, że w trosce o jakość skóry przygotowuje wieczorem prostą miksturę i pije ją przed śniadaniem kolejnego dnia. Chodzi o połączenie gotowanej wody z miodem i kurkumą. Rano gwiazda dodaje cytrynę, dolewa do mieszanki ciepłą wodę i całosć wypija.

Kolejnym sekretem byłej miss jest masaż twarzy z wykorzystaniem kostek lodu, który poprawia krążenie, a dzięki temu wszelkie składniki zawarte w kremach i innych kosmetykach do pielęgnacji lepiej się wchłaniają.

Co je Ewa Wachowicz? Jej sylwetka wciąż zachwyca

Poza piękną cerą Ewa Wachowicz słynie z nienagannej sylwetki. Okazuje się jednak, że nie stosuje żadnych wymagających diet. Stara się jadać wszystko, ale robi to z umiarem. W jej jadłospisie jest wiele warzyw czy wyciskanych soków. W rozmowie z “Plotkiem” nie kryła, że jest również miłośniczką zup.

Ewa kocha sport, co można zauważyć w prowadzonych przez nią mediach społecznościowych. Nie brakuje zdjęć, na których prezenterka wykonuje różne figury związane z uprawianiem przez nią jogi. Miss wyznała, że korzysta także z pomocy trenera personalnego oraz chętnie jeździ na rowerze.