Zastrzyk orgazmu, czyli powiększenie punktu G. Na czym polega zastrzyk orgazmu?

2019-10-03 11:07

Zastrzyk orgazmu to zabieg, który coraz częściej wykonuje się w gabinetach ginekologii plastycznej. Jego celem jest bowiem powiększenie punktu G. Lekarze przekonują, że kobiety, które zdecydują się na taki zabieg, będą czerpały większą satysfakcję ze współżycia. Sprawdź, na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu.

ZASTRZYK ORGAZMU, czyli powiększenie punktu G. Na czym polega zastrzyk orgazmu?
Autor: Thinkstockphotos.com Powiększenie punktu G może poprawić jakość życia intymnego i erotyczne doznania kobiety

Spis treści

  1. Zastrzyk orgazmu - dla kogo jest przeznaczony?
  2. Zastrzyk orgazmu - na czym polega zabieg?
  3. Zastrzyk orgazmu - efekty

Zastrzyk orgazmu  to zabieg, którego celem jest powiększenie punktu G - najwrażliwszej strefy erogennej ciała kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Zdaniem ginekologów w wielu przypadkach to właśnie zbyt mały lub mało uwydatniony punkt G jest przyczyną braku satysfakcji w łóżku. W związku z tym im bardziej punkt G zostanie uwypuklony, tym większa szansa na jego stymulację, a co za tym idzie - na intensywniejsze doznania seksualne.

Zastrzyk orgazmu - dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg jest polecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego, bo nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku. Z pomocy ginekologa plastycznego mogą skorzystać także kobiety, które niedawno urodziły dziecko, jak i te w okresie menopauzy (punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem). Zabieg jest przeznaczony także dla pań, u których przyczyną obniżenia jakości życia seksualnego jest nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych.

Zastrzyk orgazmu - na czym polega zabieg?

Augmentacja punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy niewielkiej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce najczęściej znajduje się preparat na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (pobrany metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut.

Wszystko o kobiecym orgazmie

Zastrzyk orgazmu - efekty

Efektem zabiegu jest wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu i czerpać satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne dwa lata.