Lifting rzęs za 4 zł? Ten trend na TikToku to hit. Zrobisz go samodzielnie w domu

2022-11-10 10:47

Długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Istnieje kilka zabiegów, dzięki którym można osiągnać taki efekt. Jednym z nich jest lifting rzęs, ktory niestety jest dość kosztowny. Ta TikTokerka znalazła jednak sposób na domowe wykonanie liftingu. 4 zł zamiast 250? Wszystko dzięki temu jednemu składnikowi.

Lifting rzęs za 4 zł? Ten trend na TikToku to hit.  Zrobisz go samodzielnie w domu.
Autor: Getty Images

Lifting rzęs jest zabiegiem polegającym na podkręceniu i optycznym wydłużeniu rzęs za pomocą specjalnego preparatu. Włoski nawija się na specjalny silikonowy wałeczek i nakłada preparat, dzięki któremu rzęsy pozostają w "podkręconym" kształcie do kilku tygodniu. Choć jest to zabieg powszechnie dostępny, jego cena może przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza, że po ok. 4 tygodniach efekt zacznie znikać. Za taki zabieg zapłacimy od 60 do nawet 250 zł, w zależności od miasta i salonu.

Jak przykleić sztuczne rzęsy

Domowy lifting z TikToka. Wystarczy kupić tylko ten produkt

Jest jednak na to sposób, którym podzieliła się w mediach społecznościowych jedna z TikTokerek. Ten domowy lifting za ok. 4 zł działa cuda. "Już nigdy nie użyję mascary" - napisała Jacqueline Kilikita.

Jacqueline jest redaktorką serwisu refinery29.com i aktywną użytkowniczką TikToka. Założyła nawet swój autorski cykl "In A Tik", co tydzień testując nowe trendy urodowe. Jednym z nich był właśnie domowy lifting rzęs.

Jak go wykonać? Wystarczy kupić... wazelinę. Niewielką ilość wazeliny należy zaaplikować na zalotkę, następnie przyłożyć ją do rzęs, zacisnąć i potrzymać kilka sekund. Na koniec rzęsy wystarczy przeczesać szczoteczką i otworzyć zalotkę. Efekt gotowy.

Poniżej filmik instruktażowy Jacqueline.