Inteligentna depilacja dopasowana do Ciebie. Tak działają najnowsze depilatory

2023-05-10 10:03

Poznaj nowe inteligentne rozwiązanie do depilacji IPL, zapewniające gładką skórę przez długi czas – Philips Lumea z serii 9900. Cieszący się ogromną popularnością depilator IPL Philips Lumea z technologią SenseIQ posiada dodatkowo aplikację SkinAI, która analizuje skórę i śledzi postępy depilacji. Teraz efektami możesz cieszyć się nawet do 12 miesięcy!

IPL
Autor: materiały prasowe

Większość z nas chciałaby mieć cały czas gładkie ciało, ale nie zawsze wystarcza nam czasu i chęci, by nieustannie o to dbać. Golenie, podrażnienie, wrastające włoski albo plaster z woskiem, ból i tak w kółko! A gdyby tak można inaczej?

Mamy przecież dostępny IPL, czyli depilację światłem. To metoda znana i używana w salonach kosmetycznych już od ponad 25 lat. Philips Lumea to efekt przystosowania tej technologii do bezpiecznego i efektywnego stosowania w domu przy udziale dermatologów. Podczas zabiegu delikatne impulsy światła wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Depilacja światłem z urządzeniem Philips Lumea IPL to metoda skuteczna, bezpieczna i komfortowa, a teraz też inteligentna, bo Philips właśnie zaprezentował nowy model depilatora IPL!

Depilacja dopasowana do Ciebie

Nowa Philips Lumea 9900 zapewnia gładkie ciało bez dyskomfortu i podrażnień nawet przez 12 miesięcy1 – bez wychodzenia z domu. Nowa Lumea nadal posiada dobrze sprawdzoną technologię SenseIQ, dzięki której rozpoznaje potrzeby skóry, a włoski usuwane są skutecznie i bezpiecznie, nawet z najdelikatniejszych obszarów. Z kolei czujnik SmartSkin wykrywa odcień skóry i wskazuje odpowiedni poziom intensywności zabiegu. Nowość dodatkowo wyposażono w aplikację SkinAI, która analizuje skórę i śledzi postępy depilacji. I to jest dopiero rewolucja!

IPL
Autor: materiały prasowe

SkinAI w Twoim smartfonie

Nowa bezpłatna aplikacja zapewnia szczegółowe wskazówki dotyczące używania produktu, a dodatkowo została wyposażona w wyjątkową technologię do śledzenia procesu redukcji owłosienia.

Bazująca na AI analiza zdjęcia pozwala poinformować Cię o liczbie włosów, a później uzyskasz informacje o odrastających włoskach, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki depilacji. Z kolei podczas depilacji mikrofon w smartfonie zarejestruje dźwięk błysku wydawany przez Lumeę, a specjalny algorytm będzie w czasie rzeczywistym analizować ilość błysków, by informować Cię, czy prawidłowo wykonujesz zabieg i pokrywasz cały depilowany obszar.

To jednak nie wszystko! Na podstawie analizy selfie dodanego do aplikacji i pomiarów np. pigmentacji tekstury, jędrności, możesz uzyskać wiedzę na temat swojej skóry i praktyczne informacje na temat tego, co zrobić, aby poprawić stan skóry twarzy.

Cały rok gładkiej skóry

Podkreślmy to jeszcze raz – z nową Lumea efekty depilacji przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów możesz utrzymać aż do 12 miesięcy! Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry – do 92% redukcji owłosienia!2 – należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni – w zależności od indywidualnych potrzeb. Wykonanie zabiegu na dolnych partiach nóg trwa tylko 8,5 minuty. Tylko!

1Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników; Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów. Średni wynik 71% redukcji włosów na nogach, po pełnym cyklu leczenia (12 zabiegów), obiektywne badanie na 48 kobietach w Holandii i Austrii. Mierzone na nogach, 67% z 45 kobiet osiąga wyniki 85% lub wyższe.

IPL
Autor: materiały prasowe

Komfortowe zabiegi w domu

Wykonanie zabiegu z Philips Lumea jest bardzo proste, więc z pewnością nie sprawi Ci to kłopotu. Wystarczy nałożyć odpowiednią nasadkę na urządzenie i rozpocząć depilację. Specjalnie zaprojektowane nasadki perfekcyjnie dopasowują się do krzywizn ciała i same aktywują najskuteczniejsze dla danego obszaru programy depilacji. W zależności od modelu dostępne są 3 lub 4 nasadki (do ciała, do twarzy, do bikini, do pach lub nasadka precyzyjna łącząca obydwa te obszary).

I to wszystko można zrobić samemu w domu, w dowolnym momencie dnia, bez konieczności planowania wizyty w salonie i tracenia czasu na dojazdy. Ponadto wszystkie urządzenia Philips Lumea Serii 9900 są bezprzewodowe, co jeszcze bardziej ułatwia precyzyjne dotarcie do wszystkich obszarów ciała oraz wykonywania zabiegów w dowolnym miejscu – na łóżku, kanapie czy łazience.