Magda Mołek nową ambasadorką znanej marki kosmetyków. Wspiera akcję „Ja się dopiero rozkręcam”

2024-04-24 8:26

Magda Mołek – dziennikarka znana ze swojej umiejętności słuchania innych, ale i oddawania im głosu do opowiedzenia własnych historii - została ambasadorką gamy Neovadiol marki Vichy. Marka ta, poprzez kampanię „Ja się dopiero rozkręcam!” wspiera dojrzałe kobiety, pokazując, że na każdym etapie życia można odkrywać nowe możliwości.

Magda Mołek
Autor: materiały prasowe

Menopauza to w Polsce nadal temat tabu. Tymczasem, jak przypomina WHO, dotyka ona coraz większej liczby kobiet – w 2030 roku aż 1,2 miliarda kobiet na świecie przekroczy 50-tke i doświadczy jej objawów. Dla wielu z nich będzie to smutna data – kobiety w tym wieku nadal mają przekonanie, że stały się przezroczyste, a młodość liczy się bardziej niż doświadczenie. Marka Vichy już po raz kolejny przypomina, że menopauza nie musi oznaczać stagnacji, a doświadczające jej kobiety nie muszą być spychane na margines. W tym wieku nadal można żyć pełnią życia i cieszyć się każdym dniem.

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc. 11 Menopauza

Do grona ambasadorek kampanii „Ja się dopiero rozkręcam!” – wśród których w Polsce zalicza się m.in. Katarzyna Dowbor – właśnie dołączyła Magda Mołek.

Ideą tego projektu to promowanie aktywności i spełnienia u kobiet w każdym wieku, podkreślając, że dojrzałość nie oznacza końca, tylko nowy początek. Ambasadorka marki Neovadiol staje się głosem, który wspiera kobiety, pomagając im odkryć swoją siłę i pewność siebie w każdym aspekcie życia, niezależnie od wieku.

„Piękno zmian leży w ich zrozumieniu i akceptacji. Ten etap w życiu kobiety to nie koniec, ale początek nowej podróży, nowych doświadczeń, pełnych możliwości i potencjału. Jest to czas, w którym zgłębiamy swoją wewnętrzną mądrość i czerpiemy radość ze zdobytego doświadczenia życiowego. Możemy radzić sobie z wyzwaniami, które towarzyszą dojrzałości i cieszyć się każdym dniem. To mój najlepszy czas. Jestem pełna siły, pewna siebie, a moje decyzje płyną prosto z serca. Mam wiedzę, doświadczenie, nie boję się eksperymentować. Wiem, że najlepsze dopiero przede mną. Z wiekiem ja się dopiero rozkręcam, a o moją skórę dba ekspert – Neovadiol od Vichy”. - komentuje Magda Mołek.

Produkty gamy Neovadiol powstały we współpracy z z dermatologami i ginekologami w wyniku 30 lat badań nad wpływem zmian hormonalnych związanych z menopauzą na skórę. Działają na 5 oznak starzenia: jędrność, przebarwienia, rozświetlenie, zmarszczki i suchość.